Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikropigmentacja medyczna to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach po trudnych operacjach, chorobach i urazach. Ta dziedzina medycyny estetycznej jest rozwiązaniem dedykowanym specjalnym potrzebom. Zabiegi adresowane są zarówno do pań, jak i panów. Przy jej zastosowaniu pomagam klientom odzyskać pewność siebie i doskonałe samopoczucie.
Do kogo skierowana jest mikropigmentacja medyczna?
• Mikropigmentacja skóry głowy – dla klientów cierpiących na łysienie plackowate, łysienie androgenowe, dla osób po chemioterapii. Mikropigmentacja głowy pozwala na uzyskanie perfekcyjnie naturalnego efektu zagęszczonych włosów. Metoda jest w pełni bezpieczna - tatuaż głowy wykonywany jest z zastosowaniem przebadanych, sterylnych pigmentów medycznych.
• Kamuflaż blizn – po przebytych chorobach, operacjach i urazach. Zabieg pomaga odzyskać jednolity odcień skóry – zalecany jest w przypadku bielactwa, rozstępów, w celu eliminacji śladów po plastyce rozszczepu wargi. Maskuje wszelkie niedoskonałości i pozwala przywrócić perfekcyjny wygląd.
• Mikropigmentacja rekonstrukcyjna – po przebytych operacjach, w tym także oferuję odtwarzanie otoczki brodawki sutkowej po zabiegu rekonstrukcji piersi.