Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Makijaż permanentny to cudowne odkrycie medycyny estetycznej. W wykorzystaniem starannie dobranych pigmentów, pozwala na stworzenie trwałego makijażu na wybranych partiach twarzy. Polega na implementacji specjalnie przetworzonego granulatu pigmentu pod skórę. Zabieg wykonywania makijażu permanentnego jest absolutnie bezpieczny, nie niesie żadnych konsekwencji zdrowotnych, a efekt utrzymuje się przez kilka lat.

Zajmuję się profesjonalnym wykonywaniem makijażu permanentnego od 1999 roku. Stale pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenia, uczestniczę w szkoleniach i śledzę rynek usług kosmetycznych, zyskując pewność, że wykonywane przeze mnie zabiegi są najwyższej jakości, z zachowaniem wszystkich aspektów bezpieczeństwa.

Dla kogo jest makijaż permanentny?

To rozwiązanie dla kobiet, pragnących poprawić kształt oka, ust, czy brwi, skorygować drobne niedoskonałości i podkreślić naturalne piękno - dla pań, które chcą każdego dnia wyglądać pięknie, nie tracąc czasu na codzienny makijaż. Ze względu na stosowanie przebadanych dermatologicznie pigmentów, makijaż permanentny jest także skierowany do pań uczulonych na tradycyjne kosmetyki.

Makijaż permanentny oczu

Kreski na dolnej lub górnej powiece - piękne, zmysłowe spojrzenie, wizualna korekcja kształtu oka, możliwość zarysowania utraconej linii rzęs, optycznego zagęszczenia rzęs, zatuszowania niedoskonałości. Dowolna długość i grubość linii pomaga stworzyć preferowany efekt delikatnego podkreślenia głębi oka lub mocniejszego makijażu każdego dnia.

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust -  usta pełne życia i blasku, podkreślenie naturalnej barwy, korekcja kształtu warg, optyczne powiększenie lub zmniejszenie ust, wyrównanie kolorytu, zatuszowanie blizn. Możliwe jest pełne wypełnienie pigmentem w naturalnej tonacji lub delikatne cieniowanie, podkreślające czerwień warg, w obu przypadkach usta zachwycają soczystą, naturalną barwą.

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi - oferuję szereg metod do wyboru. Stosuję zabiegi, dzięki którym efekt jest bardzo naturalny i trwały. Podkreśla kształt oka, koryguje nierówną linię brwi i uzupełnia braki. Dobrze wykonany makijaż permanentny brwi poprawia owal twarzy i sprawia, że spojrzenie staje się wyraziste.

Metoda 3D, która umożliwia pełną rekonstrukcję łuków brwiowych i zupełną zmianę kształtu brwi. Jest to połączenie metody Microblading z Powder Effect.

Metodę Microblanding, zwana także metodą piórkową, polega na dorysowywaniu pojedynczych włosków brwi, uzyskując perfekcyjny naturalny rezultat.

Metoda Powder Effect - metoda pigmentacji, zapewniająca doskonały rezultat subtelnych jak również mocno zarysowanych brwi z naturalnym wykończeniem.