Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to zabieg skierowany do pań, które pragną oczarować spojrzeniem i uzyskać efekt gęstych, długich rzęs. Stosowane przeze mnie techniki pozwalają na uzyskiwanie wspaniałego, naturalnego efektu.

Przy wszystkich zabiegach przedłużania i zagęszczania rzęs stosuję bezpieczne, renomowane kleje oraz produkty wykonane z protein jedwabiu i włosia norek syberyjskich. Zabieg jest w pełni bezpieczny. Długość i rodzaj rzęs dobieram zgodnie z życzeniem i preferowanym przez klientkę efektem końcowym.
• Metoda 1:1
Do każdej rzęsy klientki doklejana jest dłuższa i bardziej podkręcona rzęsa – w rezultacie spojrzenie zyskuje zalotny, głęboki wymiar przy jednoczesnym bardzo naturalnym efekcie.

• Metoda objętościowa 2D-8D
Aplikowane rzęsy pozwalają uzyskać efekt wielowymiarowy. Sprawdza się doskonale u pań, które pragną zagęścić naturalne rzęsy i nadać spojrzeniu tajemniczej głębi. W tej metodzie stosowane są cieńsze i delikatniejsze rzęsy, dzięki temu efekt pozostaje bardziej naturalny i nieobciążający dla rzęs klientki.

• Hollywood effect
to metoda, pozwalająca uzyskać absolutnie spektakularny efekt długich i gęstych rzęs. Specjalnie zaprojektowane dla tej metody rzęsy są delikatne, cienkie i posiadają specjalnie nadany kształt, który nie obciąża naturalnych rzęs, ale pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego wrażenia lekkiego, przyciągającego spojrzenia.